Як вибрати обладнання для ремонту: шуруповерт

Шуруповерт - це річ в господарстві потрібна і затребувана. Тому до його купівлі треба підходити відповідально.

Перш за все, потрібно вирішити, яку марку ви хочете, які бажані характеристики, яку ціну згодні заплатити та інші нюанси. А щоб визначитися, потрібно знати основні функції цього інструменту.

Найчастіше шуруповерт використовують для побутового ремонту, але є більш дорогі та багатофункціональні моделі. 

Шуруповерти використовують не лише вдома чи на дачі. Столяри складають меблі і закріплюють їх, завдяки шуруповерту. Його також можна порівняти із викруткою, але швидкої дії. 

Головними критеріями під час вибору шуруповерта для будь-яких цілей буде швидкість обертнання, ємкість акумулятора, наявність додаткових комплектуючих, насадок та виробник. 

Отже, зверніть увагу на таке:

Швидкість циркуляції та акумулятор. Зазвичай обертальний момент двигуна не перевищує 15 Нм, а потужність шупуповерта для професіоналів може сягати до 130 Нм. Для надзвичайно твердих матеріалів швидкість обертання має бути мінімум 1350 об/хв. Якщо плануєте домашнє використання - вистачить 400. Швидкість обов'язково з регуляцією.

Джерело живлення. Умовно всі шуруповерти можна класифікувати на два різновиди: з акумуляторами та такі, що працюють від мережі. Перші більш зручні у експлуатації. Ви можете ходити з ними по всій квартирі та по території дачі, обмежень нема, тільки стежте за акумулятором. Вони бувають літій-іонні (стійкі до температур, безпечні для навколишнього середовища), нікель-метал-гідридні (не витримують перепадів температур, вистачає на багато зарядок, вартують дорого), нікель-кадмієві (заряджаються до тисячі разів, але дуже небезпечні через шкідливі металічні сполуки).

Комплектація та додаткові насадки для шуруповерта. Найчастіше виробники пропонують декілька насадок в комплекті або за окрему невелику доплату. Це є перевагою, адже не доведеться шукати їх самостійно. Якщо ж купувати насадки окремо, ціна буде досить високою. Вигідніше купувати разом. Не всі насадки можуть підійти до вашого обладнання для будівництва

Виробник має значення. Ви можете знайти мільйони магазинів з електрообладнанням, але довіритись можна не кожному. Якщо вибираєте для домашнього використання, то зверніть увагу на моделі від марок Hitachi та Einhell. Враховуючи характеристики деяких моделей, для професіоналів підійдуть шуруповерти Hitachi, Makita, Craft. 

Детальніше ознайомитись і замовити шуруповерти можна в нашому інтернет-магазині за досить приємною ціною. Заходьте в каталог та вибирайте.

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень!