Правильна експлуатація обладнання для ремонту: робота з перфоратором

Іноді початківці навіть не уявляють, як правильно використовувати обладнання для ремонту. На жаль, це часто призводить до отримання небажаного результату або травмування. Тому потрібно запам'ятати декілька правил у роботі з перфоратором. 

Завжди потрібно вдягати захисні окуляри, рукавиці, каску, маску та бажано користуватись антипиловим респіратором, протектором. Переконайтесь, що свердло правильно закріплене у патроні, адже при неправильному встановлені воно може вас поранити. Гвинти повинні бути нормально затягненими, в такому випадку перфоратор вібрує. 

Якщо використовуєте будь-яке обладнання для будівництва, в тому числі перфоратор, у холодний період (при від'ємних температурах) або після тривалого зберігання, обов'язково дайте інструменту прогрітися, в інакшому випадку він не буде працювати в режимі удару. 

Коли працюєте зі стінами, де проходить струм, в жодному разі не можна торкатися до металічних частин перфоратора. Ви можете випадково потрапити в електропроводку і отримати смертельний удар током. Тому тримайте інструмент лише за ізольовану частину. Також не варто торкатись до металічних частин одразу після роботи, адже вони можуть сильно нагрітися і обпекти вам шкіру.

Інтенсивна робота з інструментом не має тривати довше п'ятнадцяти хвилин! Після цього двигун протягом п'яти хвилин повинен охолоджуватися.

До речі, термін служби електроінструментів передусім залежить від правильної експлуатації, догляду, умов зберігання, вчасного ремонту та підготовки до роботи. Особливо це стосується тих випадків, коли після довгого транспортування на інструменті з'являються волога та конденсат. На підготовку до роботи після перепаду температур може піти до двох годин, але це важливо, бо так ви можете попередити ризик електричного замикання і врятувати своє життя. 

Також варто запам'ятати, що в роботі з перфоратором на нього не можна тиснути. Найкращий ударний ефект буде при легкому натисканні. Але в руках тримати його потрібно міцно і стояти теж впевнено.

Для безпечного свердління завжди використовуйте бічну наполегливу ручку, яка встановлюється в будь-якому положенні, обертаючись при віджиманні кріплення на 360 градусів по стовбуру перфоратора.

Тепер, коли ви знаєте основні правила експлуатації, можете сміливо приступати до вибору інструменту. Для цього зайдіть на сайт нашого магазину та детально ознайомтесь із характеристиками моделей. Зв'яжіться з нашим консультантом, він допоможе вибрати потрібний товар і оформити замовлення.

Чекаємо дзвінків!