Обладнання для будівництва: як вибрати якісний перфоратор

Якщо уважно придивитися, то за своєю конструкцією перфоратор - це ударна дриль, що повинна працювати продуктивно, безперервно та якісно. Він призначений для прсвердлювання отворів у стінах або дуже твердих матеріалах, таких як бетон, цегла, дерево. Якщо ви живете в бетонному багатоквартирному будинку, то вам не з чуток відомо, що основне обладнання для ремонту - це перфоратор. Саме тому проблема вибору якісного перфоратора хвилює не лише професіоналів, але й звичайних домашніх майстрів. 

Звичайно, є варіант купити дриль електричну. Але перфоратор має свої переваги. Дриль не має такої ударної сили, як перфоратор. Дія перфоратора під час буріння заснована на передачі поступального руху свердла за рахунок пневматики. Також він є в рази надійнішим за будь-яку дриль. 

Перфоратори поділяються на професійні та напівпрофесійні. Тому цей електроінструмент коштує трохи дорожче, ніж дриль, яка є менш функціональною. Хоча ціна інструменту набагато вища і до нього потрібно купувати насадки, все окупається завдяки довшому періоду експлуатації та якості виконаних робіт. 

Основні характеристики. Перед вибором перфоратора, потрібно визначитися з його можливостями. Зверніть увагу на матеріал стін та режим роботи. Якщо ви плануєте використовувати пристрій час від часу і у вашому будинку цегляні стіни, то вибирайте електроінструмент із "середніми" характеристиками. На дешеві моделі не варто кидатись, адже вони неякісні, а професійні вам просто не потрібні.

Доводиться часто бурити стіни із бетону? У такому випадку основною вимогою до перфоратора буде потужність. Від цього параметру залежить багато: чим потужніший перфоратор, тим більші його розміри, довжина бура і вага. Комусь буде незручно постійно тримати в руках дуже важкий інструмент. У всіх сучасних перфораторах є функція, що дозволяє регулювати швидкість обертання. Може також бути корисним стопор вимикача. Після натиснення кнопки ви зможете зручно бурити міцну бетонну стіну, а пальці не будуть напружуватись і на кисть навантаження менше. У деяких перфораторах є можливість відключення ударної функції для роботи з керамічною плиткою та подібними поверхнями.

Нове обладнання для будівництва вражає своєю різноманітністю. Перфоратори, наприклад, бувають бездротові, дротові та для різних цілей.

Наш інтернет-магазин допоможе вам не розгубитися і вибрати потрібний інструмент. Також ми пропонуємо фрезерний верстат купити досить недорого, стабілізатори, компресори, молотки та інші інструменти для початківців та професіоналів.

Чекаємо ваших замовлень прямо зараз!