Ручна праця постійно автоматизується. Статистика покупок, здійснених в інтернет магазині «ТехноВам», повідомляє, що найбільшим попитом серед власників присадибних господарств користуються дизельні і бензинові мотоблоки.

Самохідний механізм повністю бере на себе всі сільськогосподарські роботи. Універсальним робочим агрегатом мотоблок роблять спеціальне навісне обладнання, за допомогою якого можна зорювати землю, садити і підгортати картоплю. Його можна використовувати навіть для прибирання снігу взимку, поставивши необхідну насадку. Кожен зможе знайти застосування цьому універсального механізму.

Мотоблоки: легкі в управлінні, ефективні в роботі

В залежності від робіт, які проводяться на присадибній ділянці, агрегат доведеться часто модифікувати. Але зміна пристосувань дуже проста і займає не більше 10-15 хвилин.

Залежно від палива, яке використовуться, мотоблоки бувають дизельними і бензиновими. За вагою: легкими і важкими. Легкі - менш потужні. Але як дачний варіант для літніх людей - вони ідеальні. Потрібно враховувати, що пристрій доведеться переносити, ховати в сарай на ніч. Легка модель безперешкодно поміщається в багажнику легкового автомобіля.

Залежно від розмірів оброблюваної ділянки, вибирають клас пристрою. Чим більше площа, тим потужніше обладнання треба купити. Вправність з новим "помічником" прийде з досвідом. Його потрібно «відчувати» в руках. Але в управлінні немає нічого складного, з такою технікою легко впорається навіть новачок.

Мотоблоки: тільки позитивні відгуки

Власники мотоблоків, які вже оцінили можливості своїх залізних помічників, зазначають: пристрій витривалий, універсальний і невибагливий у догляді. Устаткування глибоко і якісно обробляє грунт. Працівник не докладає особливих фізичних зусиль, а використовувати обладнання можна там, де великогабаритний транспорт не пройде, наприклад, в саду або теплиці.

 Догляд за мотоблоком: прості правилами

Для тривалого терміну служби мотоблоку, перед його експлуатацією потрібно ознайомитися з інструкцією. У ній даються поради з догляду та зберігання обладнання, а також описано, як правильно встановлювати спеціальні пристосування.

Кілька стандартних порад

Для надійної роботи мотоблоку не потрібно перевантажувати двигун. Стежити за моторним маслом і своєчасно його міняти. Промивати і просушувати повітряний фільтр. Слідкуйте за зовнішньою чистотою обладнання і не допускайте тривалої роботи двигуна на холостому ходу. Після завершення садово-польових робіт слід злити паливо, замінити машинне масло і відправити мотоблок на зберігання.

Вдалого вам дачного сезону!